Твердосплавні борфрези MOST


Класифікація по формі і типу, особливості, рекомендації по застосуванню

Сьогодні ми розповімо про твердосплавні фрези по металу . Ви дізнаєтесь, які бувають форми та типи інструменту, в чому їх особливість і я к правильно працювати з ними. Почнемо.

Призначення борфрез

Борфреза по металу — спеціальний інструмент. Його використовують для ручної роботи на бормашинах з пневматичним або електричним приводом. Конструкція борфреза складається з двох головних частин: головка з твердого сплаву і хвостовик з вуглецевої сталі. Між собою вони з’єднані методом пайки.

Борфрези використовують, щоб зачистити зварні шви і підготувати кромку під зварювання, обробити поверхні штампів, прес-форм і металевих профілів, зняти задирки і видалити ґрат з виробу.

Класифікація борфрез MOST STANDART

У нашому асортименті ви знайдете твердосплавні борфрези бренду MOST. Завдяки міцному сплаву, борфрези забезпечують високу якість виконаних робіт при обробці різних матеріалів.

Борфрези MOST класифікують за трьома параметрами:

  1. Форма робочої частини
  2. Тип насічки
  3. Розмір

Підібрати форму твердосплавної головки і тип насічки не складно. Форма головки залежить від геометрії оброблюваної поверхні, а тип насічки — від оброблюваного матеріалу і вимог до якості оброблюваної поверхні.

  1. Класифікація за формою робочої частини:
  1. Класифікація за типом насічки:
МатеріалSCDCALCBDM
Алюміній
Мідь, латунь, бронза
Вуглецеве волокно
Скловолокно
Чавун
Пластик
Сталі твердістю 40-50 HRC
Сталі твердістю 55-60 HRC
Високовуглецева сталь
Хромонікелева сталь
Нержавіюча сталь
Зварні з’єднання сталей
Титан
Цинк
  1. Класифікація за розміром

Особливості використання нестандартних фрез

Довгий хвостовик

Борфрези по металу з довгим хвостовиком використовують для обробки глибоких і важкодоступних місць. При роботі борфрези з довгим хвостовиком бормашину потрібно вмикати тільки після контакту інструменту із виробом. Тоді робоча частина борфрези не зламається.

Не можна перевищувати рекомендовану кількість обертів на холостому ході. Борфрези з довгими хвостовиками при Ø 6 мм і довжині понад 150 мм, а також при Ø 3 мм і довжині понад 50 мм слід використовувати на знижених обертах.

Отримати інформацію та пропозицію на борфрези можливо, якщо залишите запит на нашому сайті.

Спасибо
Ваша заявка принята и уже обрабатывается нашими специалистами.
Оставайтесь на связи!